Masaż klasyczny pleców to zabieg relaksujący i leczniczy. Tak jak każdy rodzaj masażu, rozluźnia napięte mięśnie i pozwala ukoić nerwy. Stosowany przez medycynę jako pomocnicza metoda fizjoterapii w przypadku wielu chorób mięśniowych, bólu stawów, napięciowych bólach głowy. Masaż klasyczny kręgosłupa to także zabieg odprężający, przyjemny w odbiorze, dość intensywny, dostosowany do potrzeb klienta.

Masaż oparty na elementach hawajskiego systemu uzdrawiania. Wykonywany jest miękką częścią przedramion masażysty. Jest to masaż dość intensywny i bardzo przyjemny w odbiorze charakteryzujący się płynnymi i głębokimi ruchami. Przeznaczony dla osób zestresowanych i potrzebujących odprężenia. Masaż polinezyski oddziałuje na najważniejsze układy w naszym organizmie. Zwiększa wydolność mięśni do pracy i usuwa z nich napięcie, a przede wszystkim poprawia krążenie krwi. Oczyszcza organizm z toksyn, wpływa na lepsze ukrwienie tkanek. Działa odprężająco i relaksująco, uspokaja system nerwowy.

Bańkę chińską wykorzystuje się także w walce z cellulitem. Jest to skuteczny zabieg ujędrniający skórę na brzuchu, udach i pośladkach. Podczas masażu bańską chińską wytwarza się podciśnienie, które zasysa skórę, mięśnie i komórki tłuszczowe, pobudzając do pracy układ limfatyczny. Pobudza także mikrokrążenie uruchamiając proces lipolizy. Jest to intensywny zabieg, który pomaga również w bólu mięśniowym i problemach powięziowych.

To niezwykle przyjemny i doskonale relaksujący masaż z wykorzystaniem rozgrzanych kamieni bazaltowych. Masaż relaksacyjny kamieniami wulkanicznymi odpręża, wycisza i regeneruje. Jest to doskonały zabieg na jesienno-zimowe chłodne dni. Likwiduje stres i jego negatywne skutki. Rozluźnia napięte mięśnie i łagodzi ból. Znakomicie regeneruje po wysiłku. Doskonale wpływa na skórę – pomaga zwalczyć cellulit, poprawia jej jędrność i elastyczność. Przyśpiesza krążenie krwi i limfy, dzięki czemu skóra zostaje lepiej dotleniona i odżywiona, a organizm oczyszcza się z toksyn i produktów przemiany materii.

Zapraszamy na konsultację do kliniki
Estetic DecClinic

Umów się na wizytę +48 506 190 577

logo DECCLINIC

Adres

ul.Szczęśliwicka 54 lok. U1 
02-353 Warszawa Ochota

Kontakt